Linia STUTTGART Wyjazd z Polski – każdego dnia tygodnia

Odjazd Miasto Miejsce
08:00 Medyka Parking obok przejścia granicznego Medyka 405
08:20 Przemyśl Dworzec PKS ul.Czarneckiego
09:05 Jarosław Przystanek WAGABUNDA Dworzec PKP ul.Poniatowskego
09:20 Przeworsk Dworzec PKS Plac Fryderyka Chopina
09:35 Łańcut Dworzec Autobusowy ul.Kościuszki
10:20 Rzeszów Przystanek WAGABUNDA przy Dworzec PKP Plac Dworcowy
10:50 Ropczyce Dworzec ul.Zielona
11:20 Dębica Przystanek WAGABUNDA Dworzec PKP/PKS ul.Głowackiego
11:40 Pilzno Parking przy barze "TAURUS"
12:15 Tarnów Dworzec PKS ul.Dworcowa
12:50 Brzesko Przystanek Autobusowy ul.Ruchu Oporu
13:05 Bochnia Dworzec PKP ul.Poniatowskiego
14:15 Kraków Dworzec MDA ul.Bosacka 18 (górna płyta)
14:30 Chrzanów Dworzec PKS ul.Zielona
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
-- -- --
12:45 Jastrzębie Zdrój Dworzec Autobusowy Arki Bożka
13:20 Żory PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
13:50 Rybnik PKS ul.Budowlanych 6 st.1
14:15 Wodzisław Śl. Dworzec Autobusowy ul.Targowa st.5
14:30 Rydułtowy PKS ul.Traugutta
15:00 Racibórz PKS ul.Batorego
15:20 Polska Cerekiew PKS ul.Raciborska
15:40 Koźle PKS
16:10 Krapkowice PKS ul.Opolska
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
-- -- --
12:20 Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy PKS ul.Warszawska (dolna płyta)
12:50 Pszczyna Parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
13:20 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
13:50 Mikołów PKS ul.Bolesława Prusa
14:20 Katowice PKS ul.Piotra Skargi
14:40 Chorzów Plac Powstańców Śląskich
15:00 Bytom Plalc Wolskiego 1 (stan.przy dworcu autob.obok PKP)
15:30 Zabrze Plac Warszawski
15:55 Gliwice ul.Pionierów 8 (przystanek międzynarodowy)
16:10 Pyskowice Przystanek Plac Wyszyńskiego
16:25 Toszek PKS ul.Tarnogórska
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
-- -- --
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
17:30 Opole PKS ul.1 Maja
18:30 Brzeg Stacja Orlen - Grodków
19:00 Wrocław PKS Dworzec Autobusowy ul.Sucha 1
20:20 Legnica PKS ul.Dworcowa
21:00 Bolesławiec PKS ul.Wesoła (obok stacji paliw BP)
22:00 Jędrzychowice / Ludwigsdorf Granica
03:20 Giessen Licher Strasse Rivers Automeile
04:00 Bad Homburg Hauptbanhof
04:30 Frankfurt am Main HBF Südseite, Haltestellenbereich E (Pforzheim Straße)
05:10 Darmstadt HBF Westseite Zweifalltorweg
06:00 Mannheim ZOB Heinrich von Stephan Straße
06:30 Heidelberg Alten Eppelheimer Strasse
07:20 Karlsruhe Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe
08:00 Pforzheim Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) Süd
09:10 Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

Linia STUTTGART Przyjazd do Polski – każdego dnia tygodnia

Odjazd Miasto Miejsce
15:00 Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
16:10 Pforzheim Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) Süd
16:50 Karlsruhe Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe
17:40 Heidelberg Alten Eppelheimer Strasse
18:10 Mannheim ZOB / Heinrich von Stephan Straße
19:00 Darmstadt HBF / Westseite Zweifalltorweg
19:40 Frankfurt am Main HBF Südseite, Haltestellenbereich E (Pforzheim Straße)
20:05 Bad Homburg Hauptbanhof
20:45 Giessen Licher Strasse / Rivers Automeile
02:30 Jędrzychowice / Ludwigsdorf Granica
03:10 Bolesławiec PKS ul.Wesoła (obok stacji paliw BP)
03:50 Legnica PKS ul.Dworcowa
04:40 Wrocław PKS Dworzec Autobusowy ul.Sucha 1
05:10 Brzeg Stacja Orlen - Grodków
06:10 Opole PKS ul.1 Maja
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
-- -- --
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
07.10 Krapkowice PKS ul.Opolska
07:40 Koźle PKS
08:00 Polska Cerekiew PKS ul.Raciborska
08:20 Racibórz ul.Batorego
08:50 Rydułtowy PKS ul.Traugutta
09:05 Wodzisław Śl. Dworzec Autobusowy ul.Targowa st.5
09:30 Rybnik PKS ul.Budowlanych 6 st.1
10:00 Żory PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
10:35 Jastrzębie Zdrój Dworzec Autobusowy Arki Bożka
-- -- --
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
06:55 Toszek PKS ul.Tarnogórska
07:05 Pyskowice Przystanek Plac Wyszyńskiego
07:25 Gliwice ul.Pionierów 8 (przystanek miedzynarodowy)
07:50 Zabrze Plac Warszawski
08:20 Bytom Plalc Wolskiego 1 (stan.przy dworcu autob.obok PKP)
08:40 Chorzów Plac Powstańców Śląskich
09:00 Katowice PKS ul.Piotra Skargi
09:30 Mikołów PKS ul.Bolesława Prusa
09:50 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
10:20 Pszczyna Parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
10:50 Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy PKS ul.Warszawska (dolna płyta)
-- -- --
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul. Opolska
08:50 Chrzanów Dworzec PKS ul. Zielona
09:30 Kraków Dworzec MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta)
10:15 Bochnia Dworzec PKP ul. Poniatowskiego
10:30 Brzesko Przystanek Autobusowy ul. Ruchu Oporu
10:50 Tarnów Dworzec PKS ul. Dworcowa
11:15 Pilzno Parking przy barze "TAURUS"
11:30 Dębica Przystanek WAGABUNDA Dworzec PKP/PKS ul. Głowackiego
11:45 Ropczyce Dworzec ul. Zielona
12:15 Rzeszów Przystanek WAGABUNDA przy Dworzec PKP Plac Dworcowy
12:30 Łańcut Dworzec Autobusowy ul. Kościuszki
12:45 Przeworsk Dworzec PKS Plac Fryderyka Chopina
13:20 Jarosław Przystanek WAGABUNDA Dworzec PKP ul. Poniatowskego
14:00 Przemyśl Dworzec PKS ul. Czarneckiego
14:15 Medyka Parking obok przejścia granicznego MEDYKA 405

Linia BONN Wyjazd z Polski - każdego dnia tygodnia

Odjazd Miasto Miejsce
08:00 Medyka Parking obok przejścia granicznego MEDYKA 405
08:20 Przemyśl Dworzec PKS ul.Czarneckiego
09:05 Jarosław Przystanek  WAGABUNDA Dworzec PKP ul.Poniatowskego
09:20 Przeworsk Dworzec PKS Plac  Fryderyka Chopina
09:35 Łańcut Dworzec Autobusowy ul.Kościuszki
10:20 Rzeszów Przystanek WAGABUNDA przy Dworzec PKP Plac Dworcowy
10:50 Ropczyce Dworzec ul.Zielona
11:20 Dębica Przystanek WAGABUNDA Dworzec PKP/PKS ul.Głowackiego
11:40 Pilzno Parking przy barze "TAURUS"
12:15 Tarnów Dworzec PKS ul.Dworcowa
12:50 Brzesko Przystanek Autobusowy ul.Ruchu Oporu
13:05 Bochnia Dworzec PKP ul.Poniatowskiego
14:15 Kraków Dworzec MDA ul.Bosacka 18 (górna płyta)
14:45 Chrzanów Dworzec PKS ul.Zielona
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
-- -- --
12:20 Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy PKS ul.Warszawska (dolna płyta)
12:50 Pszczyna Parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
13:20 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
13:50 Mikołów PKS ul.Bolesława Prusa
14:20 Katowice PKS ul.Piotra Skargi
14:40 Chorzów Plac Powstańców Śląskich
15:00 Bytom Plalc Wolskiego 1 (stan.przy dworcu autob.obok PKP)
15:30 Zabrze Plac Warszawski
15:55 Gliwice ul.Pionierów 8  (przystanek  międzynarodowy)
16:10 Pyskowice Przystanek Plac Wyszyńskiego
16:25 Toszek PKS  ul.Tarnogórska
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
-- -- --
12:45 Jastrzębie Zdrój Dworzec Autobusowy Arki Bożka
13:20 Żory PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
13:50 Rybnik PKS ul.Budowlanych 6 stan. 1
14:15 Wodzisław Śląski Dworzec Autobusowy ul.Targowa st.5
14:30 Rydułtowy PKS ul.Traugutta
15:00 Racibórz PKS ul.Batorego
15:20 Polska Cerekiew PKS ul.Raciborska
15:40 Koźle PKS
16:10 Krapkowice PKS ul.Opolska
17:00 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
17:30 Opole PKS ul.1 Maja
18:30 Brzeg Stacja  Orlen - Grodków
19:00 Wrocław PKS Dworzec Autobusowy ul Sucha 1 st.7
20:20 Legnica PKS ul.Dworcowa
21:00 Bolesławiec PKS ul.Wesoła (obok stacji paliw BP)
22:00 Jędrzychowice / Ludwigsdorf Granica
-- -- --
02:00 Braunschweig ZOB Berliner Platz
03:00 Hannover ZOB  Zentrale OMNIBUSBANHOF
04:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede
05:30 Dortmund ZOB Steinstrasse 54
05:50 Bochum Wittener Strasse Unter der DB-Brucke am HBF
06:10 Essen HBF Sudseite Freiheit
06:30 Duisburg Mercatorstrasse  74-94
07:00 Düsseldorf FERNBUSHALTESTELLE  Worringer Strasse 140
07:30 Leverkusen Westseite des Busbanhof Wiesdorf
08:00 Köln KOLN BONN Fernbusbanhof (P-32)
08:30 Bonn VON-BEUYS-ALLE
-- -- --
07:10 Moers Busbanhof - Essenberger Strasse
07:40 Krefeld HBF Südseite, Willy-Brand-Platz Kölner Strasse
08:20 Mönchengladbach HBF alter Busbahnhof - Hindenburg Strasse
09:00 Venlo Central Station
09:40 Eindhoven Parking  1 za dworcem kolejowym ul.Dorgelolaan

Linia BONN Przyjazd do Polski – każdego dnia tygodnia

Odjazd Miasto Miejsce
14:30 Eindhoven Parking  1 za dworcem kolejowym ul.Dorgelolaan
15:30 Venlo Central Station
16:10 Mönchengladbach HBF alter Busbahnhof - Hindenburg Strasse
16:50 Krefeld HBF Südseite, Willy-Brand-Platz Kölner Strasse
17:20 Moers Busbanhof - Essenberger Strasse
-- -- --
15:00 Bonn VON-BEUYS-ALLE
15:30 Köln KOLN BONN Fernbusbanhof (P-32)
16:00 Leverkusen Westseite des Busbanhof Wiesdorf
16:40 Düsseldorf FERNBUSHALTESTELLE  Worringer strasse 140
17:20 Duisburg Mercatorstrasse  74-94
18:00 Essen HBF Sudseite Freiheit
18:30 Bochum Wittener Strasse Unter der DB-Brucke am HBF
19:00 Dortmund ZOB Steinstrasse 54
20:20 Bielefeld Bahnhof Brackwede
21:40 Hannover ZOB  Zentrale OMNIBUSBANHOF
23:00 Braunschweig ZOB Berliner Platz
-- -- --
02:30 Jędrzychowice / Ludwigsdorf Granica
03:10 Bolesławiec PKS ul.Wesoła (obok stacji paliw BP)
03:50 Legnica PKS ul.Dworcowa
04:40 Wrocław PKS Dworzec Autobusowy ul Sucha 1 st.7
05:10 Brzeg Stacja  Orlen - Grodków
06:10 Opole PKS ul.1 Maja
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
07:10 Krapkowice PKS ul.Opolska
07:40 Koźle PKS
08:00 Polska Cerekiew PKS ul.Raciborska
08:20 Racibórz PKS ul.Batorego
08:50 Rydułtowy PKS ul.Traugutta
09:05 Wodzisław Śląski Dworzec Autobusowy ul.Targowa st.5
09:30 Rybnik PKS ul.Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Żory PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
10:35 Jastrzębie Zdrój Dworzec Autobusowy Arki Bożka
-- -- --
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
06:55 Toszek PKS  ul.Tarnogórska
07:05 Pyskowice Przystanek Plac Wyszyńskiego
07:25 Gliwice ul.Pionierów 8  (przystanek  międzynarodowy)
07:50 Zabrze Plac Warszawski
08:20 Bytom Plalc Wolskiego 1 (stan.przy dworcu autob.obok PKP)
08:40 Chorzów Plac Powstańców Śląskich
09:00 Katowice PKS ul.Piotra Skargi
09:30 Mikołów PKS ul.Bolesława Prusa
09:50 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
10:20 Pszczyna Parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
10:50 Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy PKS ul.Warszawska (dolna płyta)
-- -- --
06:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny ul.Opolska
08:50 Chrzanów Dworzec PKS ul.Zielona
09:30 Kraków Dworzec MDA ul.Bosacka 18 (górna płyta)
10:15 Bochnia Dworzec PKP ul.Poniatowskiego
10:30 Brzesko Przystanek Autobusowy ul.Ruchu Oporu
10:50 Tarnów Dworzec PKS ul.Dworcowa
11:15 Pilzno Parking przy barze "TAURUS"
11:30 Dębica Przystanek WAGABUNDA Dworzec PKP/PKS ul.Głowackiego
11:45 Ropczyce Dworzec ul.Zielona
12:15 Rzeszów Przystanek WAGABUNDA przy Dworzec PKP Plac Dworcowy
12:30 Łańcut Dworzec Autobusowy ul.Kościuszki
12:45 Przeworsk Dworzec PKS Plac  Fryderyka Chopina
13:20 Jarosław Przystanek  WAGABUNDA Dworzec PKP ul.Poniatowskego
14:00 Przemyśl Dworzec PKS ul.Czarneckiego
14:15 Medyka Parking obok przejścia granicznego MEDYKA 405

end faq